Behzat Ç. dizisi geri dönüyor

Sinema oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisinin aynı kadroyla devam edeceğini açıkladı. 2010 yılında yayınlanmaya başlayan Behzaç Ç. dizisi üçüncü defa seyirci ile buluşacak.

Dizinin başrolünde yer alan oyuncu Erdal Beşikçioğlu yaptığı açıklama ile dizinin yeni sezonunun yayınlanacağını söyledi. Aynı kadro ile yayınlacak dizinin “ufuk tefek yeni oyuncu kadrosu ile izleyicilerle buluşacağını” belirten Beşikçioğlu “Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir” şeklinde konuştu.

Türk televizyonlarının en sıradışı dizilerinden birisi olan polisiye türündeki Behzat Ç. 2010-2013 tarihlerinde STAR TV ekranlarında yayınlanmıştı ve yayınlandığı süre içinde, Cumartesi Anneleri’nin yakınları için gerçekleştirdikleri oturma eylemleri de dahil bir çok konuda sosyal mesajlar vermişti.

Yayından kaldırılan ve uzun bir aranın ardından 2019 senesinde dijital platforma BluTv üzerinden yeniden seyirici ile buluşan dizinin yeni bölümlerinin yine BluTv’de yayınlanacağı açıklandı.

Kaynak: T24

Sînemaya Serbixwe – www.sinemayaserbixwe.com

Share This
COMMENTS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: