Behzat Ç. dizisinden ilk tanıtım videosu yayınlandı

Haber: Salih Gülenç

Bir süre önce yeni bölümleri ile ekranlara tekrar döneceği açıklanan Behzat Ç. dizisinden ilk tanıtım videosu BluTv’nin sosyal medya hesabından yayınlandı.

Dijital platform BluTv’de izleyici ile buluşacak olan “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” dizisinin ilk tanıtım videosu BluTv’nin sosyal medya hesabından yapılan “Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz yine de duyarız la. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi, yakında BluTV’de!” paylaşımı ile duyruldu.

Geçtiğimiz günlerde sinema oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisinin aynı kadroyla devam edeceğini açıklamıştı. 2010 yılında yayınlanmaya başlayan Behzaç Ç. dizisi üçüncü defa seyirci ile buluşacak. Dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu yaptığı açıklama ile Behzat Ç.’nin aynı kadro ile yayınlanacağını ve “ufuk tefek yeni oyuncu kadrosu ile izleyicilerle buluşacağını” belirtmişti. Beşikçioğlu “Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir” demişti.

Türk televizyonlarının en sıradışı dizilerinden birisi olan polisiye türündeki Behzat Ç. 2010-2013 tarihlerinde STAR TV ekranlarında yayınlanmıştı ve yayınlandığı süre içinde bir çok konuda sosyal mesajlar vermişti.

Yayından kaldırılan ve uzun bir aranın ardından 2019 senesinde dijital platforma BluTv üzerinden yeniden seyirici ile buluşan dizinin yeni bölümlerinin yine BluTv’de yayınlanacağı duyruldu.

Sînemaya Serbixwe – www.sinemayaserbixwe.com

COMMENTS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir