“Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” dizisinin çekimlerine başlandı

Geçtiğimiz ay yeniden BluTv dijital platformu üzerinden izleyiciyle buluşacağı açıklanan Behzat Ç. dizisinin çekimlerine Ankara’da başlandığı duyuruldu. Ortaks Yapım yapımcılığı ile çekilecek olan “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi”nin oyuncu kadrosu okuma provası için bir araya geldi.

“Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” dizisinde usta oyuncular Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yanı sıra Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimler de yer alıyor. Devrim Yalçın’ın yöneteceği dizinin senaryosunu ise Devrim Yalçın Ercan Uğur üstleniyor. Geçtiğimiz günlerde diziden tanıtım vidosu yayınlanmıştı.

Türk televizyonlarının en sıradışı dizilerinden birisi olan polisiye türündeki Behzat Ç., 2010-2013 tarihlerinde STAR TV ekranlarında yayınlanmıştı ve yayınlandığı süre içinde, Cumartesi Anneleri’nin yakınları için gerçekleştirdikleri oturma eylemleri de dahil bir çok konuda sosyal mesajlar vermişti.

Yayından kaldırılan ve uzun bir aranın ardından 2019 senesinde dijital platforma BluTv üzerinden yeniden seyirici ile buluşan dizinin yeni bölümleri yine BluTv’de ekrana gelecek.

Sînemaya Serbixwe – www.sinemayaserbixwe.com

COMMENTS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir