“The Rings of Power” dizisi geliyor

Ünlü “The Lord of the Rings” (2001) sinema filminden dizi olarak uyarlanan “The Lord of the Rings: The Rings of Power”ın 2022’nin Eylül ayında ilk bölümünün yayınlanacağı açıklandı. J.D. Payne ve Patrick McKay tarafından yaratılan yeni dizi-film, 5 sezon halinde Amazon Prime dijital platformu üzerinden izleyiciyle buluşacak.

Kayıp Rıhtım’ın Empire sitesinde yayınlanan habere göre, J.D. Payne ve Patrick McKay ile yapılan bir söyleşide yeni dizi “The Rings of Power”ın 5 sezon ve toplamda 50 saat olarak tasarlandığı ve sonunun ise belli olduğu belirtildi. Dizi hakkında konuşan J.D.Payne yeni dizinin “The Lord of the Rings” sinema filmi evreninden farklı bir bakış açısıyla çekileceğini söyledi.

Konusu Orta Dünya’nın İkinci Çağında geçecek olan dizi, cüceler ile harfoontan’ların hikayelerini ekrana getirecek. “The Lord of the Rings: The Rings of Power” Dizinin yayın haklarının Amazon Prime tarafından satın alındığı ve ilk bölümünün yayın tarihi 2 Eylül tarihi olduğu paylaşıldı. Şubat ayında dizi filmden ilk fragman yayınlanmıştı.

Sînemaya Serbixwe – www.sinemayserbixwe.com

COMMENTS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir